Newsletter

Powiat Pilski: Spotkanie organizacji pozarządowych

06.06.2024, 16:38aktualizacja: 06.06.2024, 16:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Przy świetlicy wiejskiej w Kłodzie, w Gminie Szydłowo, odbyło się spotkanie organizacji pozarządowych. Uczestniczyli w nim również przedstawiciele samorządu Powiatu Pilskiego: Małgorzata Karwacka, Przewodnicząca Rady Powiatu w Pile oraz Paweł Kądziela, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Pile.

- Organizacje pozarządowe robią ogromnie wiele dla lokalnych społeczności. Działają w różnych dziedzinach, na polu kultury i regionalnej tradycji, sportowym, charytatywnym, na rzecz ochrony środowiska i wielu innych. Tworzą je niezwykli ludzie, którym należą się ogromne gratulacje - mówiła Małgorzata Karwacka.

Spotkaniu towarzyszyły występy artystyczne, nie zabrakło również smacznego poczęstunku. Organizatorem wydarzenia był wójt Gminy Szydłowo Tobiasz Wiesiołek.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.06.2024, 16:38
Źródło informacji Powiat Pilski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii