Newsletter

Renaissance: film od Beyoncé już w grudniu opanuje kina na całym świecie

03.10.2023, 09:00aktualizacja: 03.10.2023, 09:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Renaissance: film od Beyoncé, kronika jej intencji i ciężkiej pracy jako twórczyni i producentki oraz procesu doskonalenia jej umiejętności w ramach realizacji rekordowej światowej trasy koncertowej Renaissance, które obejmowało 56 występów w 39 miastach, trafi do kin w Ameryce Północnej 1 grudnia br. Bilety już w sprzedaży.

LOS ANGELES, 3 października 2023 r. /PRNewswire/ -- Parkwood Entertainment i AMC Entertainment (NYSE: AMC) ogłosiły dzisiaj, że fenomenalna trasa koncertowa Beyoncé RENAISSANCE WORLD TOUR trafi na srebrny ekran na całym świecie za pośrednictwem AMC Theatres Distribution. Zwiastun filmu można obejrzeć pod tym linkiem.

Renaissance: film od Beyoncé przedstawia całą trasę RENAISSANCE WORLD TOUR od pomysłu poprzez koncert otwarcia w Sztokholmie, aż po wielki finał w Kansas City w amerykańskim stanie Missouri. Obraz pokazuje motywacje Beyoncé, jej ciężką pracę i zaangażowanie w każdy aspekt produkcji, jej twórczy umysł i cel, jakim jest tworzenie własnej legendy i doskonalenie swoich umiejętności. Wspaniałe występy Beyoncé w ramach trasy RENAISSANCE WORLD TOUR spotkały się z niezwykle gorącym przyjęciem tworząc bezpieczną przestrzeń dla wolności, akceptacji i dzielenia się radością. Tę maksymalistyczną produkcję zobaczyło 2,7 mln fanów z całego świata, którzy nierzadko podróżowali przez oceany, żeby dołączyć do klubu RENAISSANCE. Teraz miliony kinomanów weźmie udział w Paradzie Radości, monumentalnej imprezie tanecznej, która celebruje prawo wszystkich do bycia sobą, blisko swojego domu.

Filmowe doświadczenie koncertowe trafi do tysięcy kin, a RENAISSANCE będzie mieć swoją oficjalną premierę w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku w piątek 1 grudnia 2023 r. Pozostałe miasta z całego świata zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Produkcja wyświetlana będzie w czwartki, piątki, soboty i niedziele o różnych godzinach przez okres co najmniej czterech tygodni. Ceny biletów w USA o wszystkich standardowych godzinach zaczynają się od 22$ netto; RENAISSANCE trafi też do kin IMAX w sieci AMC i Dolby Cinema w AMC oraz na inne wielkoformatowe ekrany premium.

Już od dzisiaj klienci AMC mogą kupować bilety do wszystkich amerykańskich kin AMC na stronie amctheatres.com i Fandango.com. Bilety są dostępne w sieciach: Cinemark, Regal, Cinepolis i Cineplex, w których będzie można zobaczyć film. Można będzie je kupić także w wielu sieciach kin w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku przed końcem tygodnia.

AMC Theatres Distribution

AMC Theatres Distribution jest oddziałem dystrybucyjnym AMC Entertainment, który jest największą firmą prowadzącą kina w Stanach Zjednoczonych, w Europie i na świecie. RENAISSANCE: FILM BEYONCÉ będzie dystrybuowany na całym świecie przez AMC Theatres Distribution i jej partnerów - Variance Films w USA, Cineplex w Kanadzie, Cinepolis w Meksyku i Ameryce Środkowej oraz Trafalgar Releasing poza Ameryką Północną. Kina zainteresowane wyświetlaniem filmu zapraszamy na stronę BeyonceFilm.com.

Parkwood Entertainment

Parkwood Entertainment to producent filmowy, wytwórnia muzyczna i firma zarządzająca założona przez artystkę estradową i przedsiębiorczynię Beyoncé w 2010 r. Firma ma swoje biura w Los Angeles i Nowym Jorku i posiada działy muzyki, filmów, klipów wideo, występów na żywo i produkcji koncertów, zarządzania, rozwoju biznesu, marketingu, branży cyfrowej, dział twórczy, charytatywny i reklamowy. Pod oryginalną nazwą Parkwood Pictures firma wyprodukowała film Cadillac Records (2008), w którym zagrała i którego współproducentką była Beyoncé. Firma odpowiada także za filmy Obsessed (2009), którego gwiazdą i producentką wykonawczą była Beyoncé, Lemonade (2017), który wygrał nagrodę Peabody Award for Entertainment, Homecoming: Film od Beyoncé (2019) nominowany do nagrody Emmy®, który dokumentuje historyczny występ Beyoncé na Coachella Valley Music & Arts Festival w 2018 r. i Black Is King (2020), który wygrał nagrodę Emmy®. Firma Parkwood Entertainment wyprodukowała The Mrs. Carter Show World Tour (2013-2014), The Formation World Tour (2016), oraz wspomniane koncerty „Homecoming” na festiwalu Coachella (2018) i była współproducentem tras ON THE RUN (2014) i ON THE RUN II (2018) oraz RENAISSANCE WORLD TOUR (2023).

Oficjalny zwiastun: link

Zdjęcia z trasy i obrazki z filmu: press.Beyonce.com

PRAWA DO KORZYSTANIA ZE ZDJĘĆ W ZWIĄZKU Z RELACJONOWANIEM TRASY KONCERTOWEJ RENAISSANCE WORLD TOUR. ZAKAZ WYKORZYSTANIA ZDJĘĆ DO JAKICHKOLWIEK INNYCH CELÓW.

Źródło: Parkwood Entertainment

KONTAKT:
AMC Theatres: Ryan Noonan
e-mail: rnoonan@amctheatres.com 
lub Beyoncé i Parkwood Entertainment
Yvette Noel-Schure
e-mail: yns@parkwood-ent.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.10.2023, 09:00
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii