Newsletter

Ludzie i kultura

SHEIN ogłasza wydarzenie SHEIN X ROCK THE RUNWAY z pokazem kolekcji jesień/zima 2021

21.09.2021, 08:49aktualizacja: 21.09.2021, 08:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/SHEIN
Fot. PR Newswire/SHEIN
Ze specjalnymi występami Saweetie, The Chainsmokers, Darrena Crissa, i wiele więcej.

LOS ANGELES, 20 września 2021 r. /PRNewswire/

KTO: sklep internetowy SHEIN o zasięgu globalnym oraz, m.in. Saweetie, The Chainsmokers, Darren Criss, Thuy, Willie Gomez, Riley Clemmons, Blu DeTiger.

CO: międzynarodowa marka e-commerce, SHEIN przedstawia SHEIN X ROCK THE RUNWAY 2021 - ekscytujące hybrydowe wydarzenie specjalne, które jest po części koncertem, połączonym z innowacyjnymi choreografiami tanecznymi wplecionymi w nietuzinkowy pokaz mody. Celem SHEIN, będącego miejscem, w którym osoby podążające za modą znajdą wszystko, czego potrzebują, jest stworzenie przestrzeni dla odkrywania muzyki indie, międzynarodowych gwiazd, choreografów i rozrywki dzięki niezapomnianej imprezie modowej. Dzięki ROCK THE RUNWAY wspieramy, podnosimy świadomość i zbieramy fundusze na National Action Network, jedną z czołowych organizacji działających na rzecz praw człowieka w kraju, z oddziałami we wszystkich zakątkach Stanów Zjednoczonych i Youth Emerging Stronger, organizację zaangażowaną w budowę świetlanej przyszłości dla młodzieży objętej pieczą zastępczą lub w kryzysie bezdomności. SHEIN przekazuje kwotę 350000 USD na rzecz obydwu organizacji.

To wirtualne wydarzenie obejmuje 5 odrębnych segmentów, w sposób niepowtarzalny przedstawiając stylowe trendy kolekcji jesień/zima 2021 SHEIN, co uświetnione zostanie dynamicznymi występami uznanych gości muzycznych. W ramach podsumowania cyklu SHEIN X Challenge (którego finał odbył się 12 września 2021 r. za pośrednictwem portalu YouTube), 5 finalistów tego wyzwania przedstawi swoje projekty podczas części SHEIN X.

Koncerty:

Saweetie

The Chainsmokers

Darren Criss

Thuy

Willie Gomez

Riley Clemmons

Blu DeTiger

-

Choreografowie:

RETRO REVIVAL: WILLIE GOMEZ

CHOREOGRAF - CALVIT HODGE

ASYSTENT CHOREOGRAFA: SARA BIVENS

-

ASYSTENCI CHOREOGRAFA

ANTHONY KIN

WHITNEY BEZZANT

EMERI KIN

JASON PETERS

JAMES HERRON

SAM MCWILLIAMS

-

EASY CHIC: RILEY CLEMMONS

CHOREOGRAF - ALEX CHUNG

ASYSTENT CHOREOGRAFA: JASMINE MASON

-

LA ROLLERS GIRLS

CHOREOGRAF: CRYSTAL ALYSIA

CHAINSMOKERS

CHOREOGRAF - TAYLOR THOMAS

-

SKI PARTY: SAWEETIE

CHOREOGRAF: BRYA WOODS

ASYSTENT CHOREOGRAFA:

AAHKILAH CORNELIUS

-

SHEIN X: BLU DE TIGER

CHOREOGRAFIA - TABITHA I

NAPOLEON DUMO "NAPPYTABS"

-

CITY SLEEK x 2: DARREN CRISS

CHOREOGRAF - ALEX CHUNG

ASYSTENCI CHOREOGRAFA:

JASMINE MASON, JOE TULIAO

KIEDY: 26 września 2021 r., godz. 14:00 PST 

GDZIE: bezpłatna aplikacja SHEIN jak również oficjalne strony SHEIN na portalach YouTube, Twitter, Instagram i Facebook

SHEIN

Założony w 2008 r., SHEIN jest odzieżowym sklepem internetowym fast-fashion z globalną siecią obejmującą 220 krajów i regionów. W SHEIN kładziemy nacisk nie na samą odzież, ale na wybór. Dlatego wprowadzamy codziennie 1000 nowych produktów, rozpieszczając nasze klientki zawrotnym wyborem modnej odzieży damskiej, którą mogą dowolnie ze sobą łączyć. Wierzymy, że ubrania, które nosimy odzwierciedlają naszą osobowość i chcemy dać dzisiejszym kobietom możliwość poszukiwania swojej indywidualności i jej wyrażania. Przy szerokim wyborze produktów, który zapewniamy, klientki mogą dopracować do perfekcji swój wizerunek, który odzwierciedla ich indywidualność. Innymi słowy, pomagamy ci stworzyć siebie. Więcej informacji na temat SHEIN znajduje się na stronie https://shein.com, instagram.com/sheinofficial i youtube.com/shein.

YOUTH EMERGING STRONGER (YES)

Od 1985 roku organizacja Youth Emerging Stronger (YES) prowadzi działania na rzecz młodzieży w wieku 12-24 lat pozbawionej domu rodzinnego, poprzez zapewnianie, że nabędą oni umiejętności i nastawienie pozwalające na realizację ich pasji i marzeń w obszarze edukacji, zatrudnienia oraz bezpiecznego i stabilnego miejsca zamieszkania, równocześnie zapewniając stałą pomoc psychologiczną. YES dodaje im siły do walki z systemowymi nierównościami, które narzuciły na ich rodziny nieproporcjonalne wyzwania i zapewnia im możliwość rozwoju i stania się samowystarczalnymi członkami społeczności. Szczegółowe informacje na temat organizacji YES znajdują się na stronie www.YouthEmergingStronger.Org.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1629035/shein.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1629036/shein1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1590321/Shein_Logo.jpg   

Źródło: SHEIN

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2021, 08:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ