Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Performerki, zainspirowane niekonwencjonalną postacią Jadwigi Marii, będą badać swoje ciała za pomocą od lat ćwiczonych praktyk cielesnych: masażu, jogi, tańca butoh, kickboxingu, techniki Aleksandra. Jednocześnie będą mierzyć się z tekstem Strumff, prawdziwym głosem kobiety, która miała odwagę przekraczać ograniczenia stawiane jej płci, i która masując ciała swoich klientek - w zakamarkach warszawskich buduarów - docierała do herstorii bólów, radości, pożądań czy słabości kobiet.
Przebywając wspólnie w liminalnej - bezpiecznej i intymnej - przestrzeni, przyjrzymy się złożoności relacji kobiet i dotkniemy tkanek głębokich międzypokoleniowego kobiecego doświadczenia.
Sb. 28/09 o 19:00
Ndz. 29/09 o 12:00 i 17:00
w Potem-o-tem, ul. Nowolipki 2A
Źródło informacji: Kobiecy Zakład Pracy
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 26.09.2024, 12:09 |
Źródło informacji | Kobiecy Zakład Pracy |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Badanie: ojcowie chcą czytać, ale nie zawsze wiedzą jak. Co ich do tego motywuje?
Ponad 74% ojców w Polsce deklaruje, że czyta swoim dzieciom regularnie - codziennie lub kilka razy w tygodniu. Najczęściej traktują to jako wyraz bliskości, przyjemność i zabawę oraz sposób na wartościowe spędzanie czasu. Tylko 12% ojców postrzega czytanie jako obowiązek*. To główne wnioski z badania przeprowadzonego przez SW Research na zlecenie marki Lajkonik dla Fundacji Powszechnego Czytania w ramach kampanii #TataTeżCzyta. Wyniki pokazują, że choć wielu mężczyzn w roli ojca już dostrzega moc wspólnego czytania, nadal potrzebują oni konkretnego wsparcia i inspiracji, by ta codzienna praktyka stała się jeszcze bardziej powszechna.- 03.06.2025, 07:00
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Lajkonik
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ