Newsletter

Stalowa Wola: Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym

14.11.2022, 20:37aktualizacja: 14.11.2022, 20:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Stalowa Wola
Fot. UM Stalowa Wola
Historia Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli była przedmiotem międzyszkolnego konkursu, który odbył się w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli 10 listopada 2022 roku pod patronatem Prezydenta Miasta Lucjusza Nadbereżnego.

W rywalizacji wzięły udział dwuosobowe delegacje uczniów z dziesięciu Szkół Podstawowych ze Stalowej Woli, a sam konkurs przebiegał w nowatorskiej formie. Uczestnicy na planszy-mapie mieli dopasować miasta do ich właściwego miejsca na mapie ówczesnego COPu oraz oznaczyć główne gałęzie przemysłu, które rozwijały się w każdym kolejnym ośrodku przemysłowym. Z zadaniem najlepiej poradzili sobie uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Stalowej Woli. Wszystkie biorące udział w konkursie szkoły i uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a najlepsze trzy miejsca także pamiątkowe puchary.  

Organizatorzy planują kolejne konkursy na temat Centralnego Okręgu Przemysłowego, które będą przybierać nowoczesne i ciekawe formy.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.11.2022, 20:37
Źródło informacji Stalowa Wola
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.