Newsletter

Ulubiony przez słuchaczy podcast o Izraelu wraca z 2 sezonem

12.02.2024, 06:00aktualizacja: 13.02.2024, 09:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja ELNET CEE/ Ziema Zbyt Obiecana - Cover2/ Okladka
Fundacja ELNET CEE/ Ziema Zbyt Obiecana - Cover2/ Okladka
W poniedziałek, 12 lutego, odcinkiem specjalnym podcast „Ziemia zbyt obiecana” autorstwa Konstantego Geberta zainauguruje swój 2 sezon.

Słuchacze będą mieli możliwość nie tylko usłyszenia, ale też obejrzenia rozmowy z gościem specjalnym, Yuvalem Dancygiem - będzie to wyjątkowa rozmowa o Alexie Dancygu, polsko-izraelskim historyku i ambasadorze dialogu, który od 4 miesięcy jest jednym ze 136 zakładników wciąż przetrzymywanych przez Hamas w Gazie.

W nadchodzącym sezonie, „Ziemia zbyt obiecana” dalej będzie przybliżała słuchaczom historię, jak i bieżące wydarzenia w Izraelu. Podcast kierowany jest do wszystkich, którzy są zainteresowani spawami tego małego państwa i chcą spojrzeć na Izrael przez pryzmat osobistych doświadczeń oraz wieloletniego doświadczenia autora, który dociera do mało znanych faktów, ciekawostek, postaci historycznych i nowej dla polskiego słuchacza perspektywy opowiadania o Izraelu.

W pierwszym sezonie, który zadebiutował w lutym 2023 roku, opowieści Konstantego Geberta dotarły do słuchaczek i słuchaczy w 127 krajach na całym świecie. Podcast został także nagrodzony Konkursie Podcast Roku 2023 imienia redaktora Janusza Majki, gdzie otrzymał wyróżnienie za „dobrze opowiedzianą historię”.

Twórcy podcastu w nowym sezonie szykują także gratkę dla słuchaczy, którzy będą mogli zostać patronami „Ziemi Zbyt Obiecanej” w serwisie Patronite.

Drugi sezon podcastu to także nowa identyfikacja wizualna, której autorką jest, podobnie jak w pierwszym sezonie, Aleksandra Dobrzyńska, ilustratorka i graficzka znana w mediach społecznościowych jako @aleksandriusz.

Odcinki będą udostępniane w każdy poniedziałek na wszystkich platformach podcastowych.

Podcast „Ziemia zbyt obiecana” powstaje we współpracy z Fundacją ELNET, organizacją pozarządową, której celem jest pogłębianie relacji pomiędzy Europą i Izraelem w oparciu o wspólne potrzeby i demokratyczne wartości.

www.ziemiazbytobiecana.pl

Źródło informacji: Fundacja ELNET CEE
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 12.02.2024, 06:00
Źródło informacji Fundacja ELNET CEE
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii