Newsletter

Warsztaty z improwizacji jazzowej w Olsztynie

30.09.2022, 08:30aktualizacja: 30.09.2022, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie (1)
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie (1)

Warsztaty z improwizacji jazzowej poprowadzą: amerykański puzonista - Steve Swell, Per-Ake Holmlander, wirtuoz tuby ze Szwecji,Tim Daisy, perkusista z Chicago, Ido Bukelman - gitarzysta z Izraela, Olo Walicki - kontrabasista i Mikołaj Trzaska - leader projektu, saksofonista i kompozytor muzyki filmowej.

Organizatorzy zapraszają do udziału absolwentów studiów artystycznych, studentów ostatnich lat, chcących poznać tajniki improwizacji, gotowych na poszukiwanie osobistego języka wypowiedzi.

Warsztaty odbędą się w dniach 25-28 października br. w Teatrze Jaracza w Olsztynie i zakończą się 29 października wspólnym udziałem z mistrzami w multimedialnym koncercie „Świadectwa Zagłady” poświęconym sytuacji w Ukrainie.

Zgłoszenia powinny zawierać przykłady osobistej solowej lub zespołowej improwizacji. Czas nagrań od 10 do 15 minut, forma wideo i audio.

Źródło informacji: Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 30.09.2022, 08:30
Źródło informacji Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.