Newsletter

Wielki bal byłych uczestników Sanatorium Miłość i The Voice Senior w Arche

08.02.2023, 09:37aktualizacja: 08.02.2023, 10:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Grupa Arche
Grupa Arche
31 stycznia w warszawskim Hotelu Arche Krakowska odbyła się I Ogólnopolska Gala Złotego wieku, w którym udział wzięło ponad pół tysiąca osób z całej Polski, a wśród nich wielu znanych seniorów z popularnych formatów rozrywkowych.

W programie balu znalazły się liczne atrakcje, w tym uroczysta kolacja, pokazy mody, występy artystyczne, wystawa malarstwa, porady żywieniowe, a zwieńczeniem wieczoru była wspólna zabawa z popularną polską DJ- Wiką.

Organizatorem Gali było Arche Podróże, które jest pilotażowym projektem Grupy Arche mającym na celu szeroką integrację grup senioralnych z całej Polski.

Jak mówi Prezes Arche Podróże – Dorota Todorska „Frekwencja podczas wydarzenia przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a obecność gości z najdalszych zakątków Polski w tym znanych z Sanatorium Miłości i The Voice Senior uczestników tylko potwierdziły, że organizacja takich spotkań jest bardzo potrzebna”.

To kolejny projekt społeczny, którego autorem jest Grupa Arche, lider w branży hotelarskiej i deweloperskiej. Przypomnijmy, że Firma od wielu lat wspiera osoby z niepełnosprawnością, a także prowadzi domy uchodźcze dla ofiar wojny.

Jak zapowiadają organizatorzy, gala jest początkiem nowych kierunków społecznych i niebawem ogłoszą kolejne wydarzenia dedykowane grupie dojrzałym.

KONTAKT:
Dorota Todorska
tel. 535 140 018
e-mail: dtodorska@arche.pl 

Źródło informacji: Grupa Arche

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.02.2023, 09:37
Źródło informacji Grupa Arche
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.