Newsletter

Wielkie święto fanów Wiedźmina: ponad 2500 uczestników na Wiedźmin Fest organizowanym przez Netflix

27.06.2023, 13:24aktualizacja: 27.06.2023, 15:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Netflix
Netflix
Celebrację uniwersum Wiedźmina uświetnili swoją obecnością: twórca uniwersum Andrzej Sapkowski oraz gwiazdy serialu: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey.

W miniony weekend ponad 2500 fanów uniwersum Wiedźmina przybyło do Łodzi, aby wspólnie celebrować nadchodzącą premierę 3. sezonu serialu „Wiedźmin” na Netflix.

Na wydarzeniu pojawili się uczestnicy z całej Polski oraz goście z zagranicy (m.in. z Niemiec, Rumunii, Czech, Słowacji, Węgier i Hiszpanii) - wśród nich znaleźli się zarówno najwięksi fani serialu Netflix, książek i gier, jak również ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem Geralta z Rivii.

Podczas Wiedźmin Fest odbyła się światowa premiera 3. sezonu serialu „Wiedźmin”. Zebrani w mieście Andrzeja Sapkowskiego fani jako pierwsi na świecie zobaczyli przedpremierowo dwa pierwsze odcinki najnowszego sezonu, który na Netflix zadebiutuje 29 czerwca.

Wiedźmin Fest odwiedziły gwiazdy serialu: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey, które spotkały się z fanami podczas Q&A. Wielu oddanym fanom udało się zdobyć autografy obsady.

Wydarzenie swoją obecnością zaszczycił również twórca uniwersum - Andrzej Sapkowski. Setki fanów z unikatowymi wydaniami książek zgromadziły się w EC1, aby zdobyć autograf i dedykację ich autora. Nie zabrakło również producenta wykonawczego serialu Tomka Bagińskiego i wielu innych osób, które tworzą uniwersum Wiedźmina.

Wydarzenie uświetnił koncert zespołu Percival Schuttenbach, który współtworzył ścieżkę dźwiękową do 3. sezonu serialu.

Uczestnicy wydarzenia mogli poznać genezę przygód Geralta z Rivii, zbliżyć się do postaci, zagłębić w świecie inspirowanym uniwersum i serialem. Specjalnie przygotowane atrakcje i strefy przyciągały tłumy zaciekawionych oraz dostarczyły wielu emocji i dobrej zabawy.

Partnerami wydarzenia byli: Miasto Łódź, CD PROJEKT RED, Nowa Fantastyka.

3. sezon serialu „Wiedźmin” już niebawem na Netflix:

  • 1 część (odcinki 1-5) - premiera 29 czerwca 2023 r.
  • 2 część (odcinki 6-8) - premiera 27 lipca 2023 r.

O 3. sezonie „Wiedźmina”:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Źródło informacji: Netflix

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.06.2023, 13:24
Źródło informacji Netflix
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii