Newsletter

ZOTAC GAMING startuje z kampanią Survive with Power z okazji nadchodzącej premiery filmu Resident Evil: „Witajcie w Raccoon City”

09.11.2021, 08:57aktualizacja: 09.11.2021, 09:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/ZOTAC Technology Limited
Fot. PR Newswire/ZOTAC Technology Limited
ZOTAC świętuje 15-lecie specjalną limitowaną edycją swoich produktów.

HONG KONG, 9 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- ZOTAC Technology z okazji nadchodzącej premiery filmu wytwórni Sony Pictures zatytułowanego „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” ogłasza, że jej gamingowe ramię - ZOTAC GAMING - rozpocznie globalną kampanię Survive with Power. Obejmie ona tematyczny sprzęt komputerowy oparty na motywach z filmu „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”, w tym karty graficzne AMP Extreme Holo czy mini komputer Magnus One. Limitowana edycja sprzętu została zaprojektowana w celu wzmocnienia doświadczeń płynących z gier i jest swoistym podziękowaniem dla społeczności fanów marki ZOTAC, która wspiera ją już od 15 lat.

ZOTAC GAMING x „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Startująca kampania „Survive with Power" potrwa do 17 grudnia 2021 roku. Fani ZOTAC i RESIDENT EVIL zyskają możliwość wygrania jednej z limitowanych kart graficznych i minikomputera Magnus One w motywach z filmu „Resident Evil. Witajcie w Raccoon City”. Organizatorzy zachęcają do podjęcia wyzwania i udziału w minigrze, która daje możliwość wygrania jednej ze wspaniałych nagród w wielkiej loterii oraz śledzenia mediów społecznościowych, gdzie pojawi się więcej niespodzianek. Szczegóły na
oficjalnej stronie internetowej (uczestników obowiązuje regulamin).

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 Ti i 3070 Ti AMP Extreme Holo - Edycja „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Zyskaj najwyższej klasy chłodzenie i moc, żeby przetrwać najtrudniejsze momenty każdej gry. Wersja HoloBlack przybiera rubinowoczerwoną barwę w limitowanej edycji karty graficznej „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”. Dzięki mocy GeForce RTX możesz podziwiać efekty działania technologii Ray Tracing w czasie rzeczywistym i cieszyć się z rozdzielczości 4K. Jeszcze lepsza wydajność grafiki zostanie uzyskana dzięki opartej na sztucznej inteligencji technologii DLSS oraz NVIDIA Reflex zapewniającej jeszcze krótszy czas reakcji.

ZOTAC ZBOX MAGNUS ONE - Edycja „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Walcz ze spragnionymi krwi zombie i innymi monstrami, korzystając z najwyższej klasy kompaktowego systemu komputerowego MAGNUS ONE. Przy pojemności tyko 8,3 litrów, MAGNUS ONE w pełni wykorzystuje swoje niewielkie wymiary. Karta graficzna ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 3070 i procesor Intel® Core™ i7 zapewniają mu niezrównane parametry działania.

*Sprzęt z edycji „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” nie jest przeznaczony do sprzedaży. Promocja jest dostępna w wybranych krajach/regionach.

Oficjalna strona internetowa

ZOTAC GAMING x Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

15 lat działalności firmy ZOTAC

Od momentu otworzenia w 2006 r. firma wierzy w produkcję wysokiej jakości sprzętu komputerowego, w tym kart graficznych, najpopularniejszych w branży mini PC i innowacyjnych akcesoriów na skalę globalną. Świętując 15 lat doskonałości, ZOTAC nieustannie przesuwa granice innowacyjności, jakości i pokonywania ograniczeń. Zaangażowanie spółki w zapewnienie zgodności z rygorystycznymi normami i niestrudzone dążenie do doskonałości jest fundamentem jej sukcesu, który uwidocznia się w nagradzanych produktach i wzornictwie.

ZOTAC GAMING

Za przeszywającym spojrzeniem robotycznych oczu leży siła i przyszła technologia, która sprosta wymaganiom ego niepokonanych i doświadczonych w bitwie graczy. Założona w 2017 roku marka ZOTAC GAMING jest pionierskim ruchem pochodzącym z serca marki ZOTAC, którego celem jest stworzenie najlepszego sprzętu komputerowego dla graczy, którzy przyporządkowali swoje życie tej pasji. Jest uosobieniem sprawności inżynieryjnej firmy i doświadczenia w projektowaniu, przejawiającego się w dokładności wykonania, które sprawia, że ZOTAC GAMING jest naturalnym liderem, którego celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń płynących z gier komputerowych.

Film „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City”

Wracając do źródeł popularnej serii RESIDENT EVIL, jej wielki fan i filmowiec Johaness Roberts przywraca do życia gry dla kolejnego pokolenia ich wielbicieli. W filmie „Resident Evil: Witajcie w Raccoon City” niegdyś tętniąca życiem siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, Racoon City jest obecnie wymierającym miastem znajdującym się na środkowym zachodzie USA. Wycofanie się koncernu z tego obszaru zmieniło miasto w pustkowie... z siłami zła tętniącymi pod powierzchnią. Gdy to zło się uwalnia, grupa ocalałych musi razem odkryć prawdę skrywaną przez firmę Umbrella i przetrwać noc.

Scenariusz i reżyseria: Johaness Roberts; producenci: Robert Kulzer, James Harris i Hartley Gorenstein; producenci wykonawczy: Martin Moszkowicz, Victor Hadida, Jeremy Bolt i Paul W.S. Anderson; obsada: Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Robbie Amell, Tom Hopper, Avan Jogia, Donal Logue i Neal McDonough.

Film trafi do polskich kin 3 grudnia 2021 r.

© 2021 Screen Gems, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Fotografia - https://mma.prnewswire.com/media/1672687/ZOTAC_GAMING_x_Resident_Evil___Social_Media_Twitter_KV_B.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1515014/ZOTAC_Black_Logo.jpg

Źródło: ZOTAC Technology Limited

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.11.2021, 08:57
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ