Newsletter

Nauka i technologie

AKE Technologies: czas na pełną mobilizację, jeśli za rok chcemy odzyskiwać prawie 80 proc. butelek

20.06.2024, 09:55aktualizacja: 20.06.2024, 10:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP/M. Kmieciński
Fot. PAP/M. Kmieciński
„Technologia w służbie ochrony środowiska” - to tytuł debaty producentów maszyn RVM, zwanych potocznie butelkomatami lub kaucjomatami, która odbyła się w Centrum Prasowym PAP. Jednym z jej uczestników był Marcin Derenda, managing director w firmie AKE Technologies.

„Wciąż trwają debaty pomiędzy różnymi interesariuszami przyszłego systemu kaucyjnego, tymczasem podstawową kwestią jest jasne określenie wszystkich standardów, w szczególności bezpieczeństwa i szczelności, przekładających się na minimalizację ewentualnych strat, aby uczestnicy rynku mogli świadomie wybrać dostawcę urządzenia. To oznacza także przewidywalność logistyki, recykling” – tłumaczył ekspert. 

Zdaniem przedstawiciela AKE Technologies, kluczem do zapewnienia użytkownikom tzw. butelkomatów najwyższej jakości obsługi jest nie tylko intuicyjność obsługi maszyn. Istotną rolę odgrywa także ich efektywny serwis, maksymalna dostępność, ale także zwrócenie uwagi na infrastrukturę towarzyszącą, poprawiającą komfort konsumentów (chociażby ochrona przed zjawiskami pogodowymi w postaci wiaty lub zadaszenia dla korzystających z urządzeń zewnętrznych).

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 20.06.2024, 09:55
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ