Newsletter

Nauka i technologie

Debata: „Przyszłość rynku telekomunikacyjnego w Polsce w kontekście 5G - szanse i zagrożenia”

09.02.2021, 15:58aktualizacja: 09.02.2021, 16:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
Termin debaty: 09.02.2021, godz. 15:30

Eksperci z dziedziny prawa i telekomunikacji rozmawiali o korzyściach jakie daje technologia piątej generacji, zapowiadanej na ten rok aukcji częstotliwości sieci 5G w kontekście m.in. zainteresowania ze strony operatorów. Prelegenci skupili się również na wymiarze prawnym funkcjonowania rynku telekomunikacyjnego w Polsce, omówili europejskie wytyczne w tym zakresie oraz to, czy propozycje zawarte w projekcie nowelizacji ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa wychodzą naprzeciw oczekiwaniom podmiotów działających na tym rynku.

Źródło informacji: PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.02.2021, 15:58
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.