Newsletter

Nauka i technologie

Debata pt. "Wyzwania cyberbezpieczeństwa – jak wykrywać, reagować i zapobiegać cyberatakom"

03.10.2022, 13:34aktualizacja: 03.10.2022, 13:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ S. Leszczyński
PAP/ S. Leszczyński
Termin debaty: 03.10.2022, godz. 10:30

Podstawą współczesnego biznesu jest internet i to od cyfrowego zabezpieczania procesów, aktywów i informacji zależy trwałość organizacji. Przerwanie ciągłości działalności firmy to jedno z największych zagrożeń, dlatego kluczowa jest odpowiedź na pytanie, jak skutecznie chronić dane, wykrywać cyberataki i przygotować się na odparcie zagrożenia.

Co jest największym wyzwaniem w skutecznym reagowaniu na cyberatak? Jaką rolę w zwiększaniu bezpieczeństwa odgrywa automatyzacja działań cybersecurity, sztuczna inteligencja i cloud computing? Na pytanie te odpowiedzą zaproszeni goście:

  •     Przemysław Wolek, dyrektor Pionu Bezpieczeństwa Cybernetycznego ING Hubs Poland
  •     Łukasz Strzelec, dyrektor Pionu Zarządzania Infrastrukturą ING Hubs Poland
  •     Paulina Piasecka, dyrektorka Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas
  •     Sebastian Kondraszuk, kierownik CERT Polska NASK

Źródło informacji: PAP MediaRoom
 

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 03.10.2022, 13:34
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.