Newsletter

Nauka i technologie

Debata pt. „Zazielenianie miast i wsi, czyli o co chodzi w Europejskim Zielonym Ładzie”

19.01.2021, 15:50aktualizacja: 19.01.2021, 15:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
19.01.2021, godz. 10:00

Jakie projekty będziemy realizować w ramach Europejskiego Zielonego Ładu? Jaką rolę w transformacji energetycznej odegrają samorządy? – to niektóre z pytań, na które odpowiedzieli eksperci podczas debaty nt. samorządowego wymiaru Europejskiego Zielonego Ładu.


Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 19.01.2021, 15:50
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.