Newsletter

Nauka i technologie

Dyrektor generalny Visa w Polsce na Kongresie Bankowości Detalicznej: entuzjazm Polaków do innowacji w płatnościach wciąż rośnie

30.11.2023, 13:39aktualizacja: 30.11.2023, 13:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
„Nawet na tle najbardziej rozwiniętych krajów świata jesteśmy społeczeństwem wyjątkowo otwartym na innowacje w płatnościach, a ta ciekawość i chęć eksperymentowania z nowinkami technicznymi nie ogranicza się do konkretnej kategorii wiekowej” - podkreśla Adrian Kurowski, dyrektor generalny Visa w Polsce.

Ekspert był gościem 15. Kongresu Bankowości Detalicznej - jednego z największych, najbardziej prestiżowych, corocznych spotkań przedstawicieli banków, regulatorów i doradców z obszaru bankowości detalicznej. 

Więcej informacji o Kongresie Bankowości Detalicznej i Europejskim Kongresie Finansowym można znaleźć na stronie projektu

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.11.2023, 13:39
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ