Newsletter

Nauka i technologie

Dziś o godz. 12:00 redakcja PAP Fake Hunter ogłosi wyniki konkursu #FakeHunter Challenge: Energia i Klimat

01.12.2023, 09:00aktualizacja: 01.12.2023, 09:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
Zarejestrowane osoby, działające samodzielnie lub w zespołach, miały trzy dni, od 23 do 25 listopada, na zgłaszanie znalezionych w sieci fałszywych informacji dotyczących m.in. sfery energetycznej, paliwowej oraz odnawialnych źródeł energii.

Już wkrótce poznamy laureatów rywalizacji, której celem jest walka z dezinformacją w sieci. Zapraszamy do oglądania transmisji z finału konkursu na żywo na PAP Fake Hunter, PAP MediaRoom oraz na Facebooku MediaRoom i FakeHunter

Partnerem konkursu #FakeHunter Challenge: Energia i Klimat jest Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych.

Źródło informacji: PAP Fake Hunter

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 01.12.2023, 09:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ