Newsletter

Nauka i technologie

Ełk: Nowe pracownie komputerowe w podstawówkach

02.11.2022, 08:06aktualizacja: 02.11.2022, 08:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Nowe pracownie komputerowe w ełckich podstawówkach
Fot. Nowe pracownie komputerowe w ełckich podstawówkach
Została podpisana umowa o dofinansowanie projektu, w ramach którego powstanie 8 nowoczesnych pracowni komputerowych w każdej ełckiej szkole podstawowej. Całkowita wartość projektu wynosi ok. 805 tys. zł.

Miasto Ełk podpisało umowę o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020, Poddziałanie 9.3.4 Infrastruktura edukacji ogólnokształcącej.

W wyniku realizacji projektu pt. „Wyposażenie pracowni komputerowych w ełckich szkołach podstawowych” powstanie 8 nowoczesnych pracowni komputerowych po jednej w każdej z ełckich szkół podstawowych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie.

Celem projektu jest poprawa warunków edukacji ogólnokształcącej wspierającej umiejętności kluczowe oraz w zakresie kompetencji informacyjno-komunikacyjnej (TIK).

•    Całkowita wartość projektu ponad 805 400 tys. zł
•    Dofinansowanie projektu na poziomie 84,9% wyniesie ponad 683 780 tys. zł.
•    Wkład własny na poziomie 15,10% wyniesie ponad 121 600 tys. zł

Projekt zostanie zrealizowany do końca grudnia 2023 r.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.11.2022, 08:06
Źródło informacji Ełk
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.