Newsletter

Nauka i technologie

Ełk: Trwa nabór zgłoszeń do "Twój Startup – Twoja Przyszłość"

21.04.2022, 22:14aktualizacja: 21.04.2022, 22:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Plakat
Fot. Plakat
W Parku Naukowo Technologicznym w Ełku ruszył konkurs „Twój Startup – Twoja Przyszłość” . Żeby wziąć udział wystarczy do 22 maja zgłosić pomysł na aplikację mobilną na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie internetowej. Udział w konkursie mogą wziąć osoby pełnoletnie. Przewidziano dwie kategorie, tj. Beginners oraz Advanced.

Pomysły na aplikacje mobilne będą oceniane pod względem innowacyjności, kreatywności i użyteczności. Tematyka może być dowolna.

Uczestnicy mogą zgłosić swój udział w jednej z dwóch kategorii. Beginners przewidziana jest dla pełnoletnich uczniów ełckich szkół ponadpodstawowych. Natomiast kategoria Adwanced dedykowana jest każdej pełnoletniej osobie fizycznej, której życie społeczno-gospodarcze toczy się w Ełku.

W konkursie przewidziano nagrody finansowe od 2 tys. zł do 5 tys. zł, nagrody specjalne (za aplikacje wpisujące się w trend smart city) oraz nagrody rzeczowe. Wyłonienie zwycięzców nastąpi w trakcie Hackathonu 28 maja.

Inteligentne miasto (smart city) – miasto, które wykorzystuje technologie informacyjno-komunikacyjne w celu zwiększenia interaktywności i wydajności infrastruktury miejskiej, a także do podniesienia jakości życia mieszkańców. Pomysły powinny proponować rozwiązanie problemów lub ulepszenie sfery np. administrowania miastem, życia kulturalnego i sportowego, promocji miasta, turystyki, życia mieszkańców, lokalnej gospodarki itp.)

Więcej na: https://technopark.elk.pl/2022/04/15/rusza-konkurs-twoj-startup-twoja-przyszlosc-2022/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.04.2022, 22:14
Źródło informacji Ełk
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ