Newsletter

Nauka i technologie

#FakeHunter Challenge: debata naukowa

15.11.2020, 15:00aktualizacja: 15.11.2020, 15:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

#FakeHunter Challenge - grafika
#FakeHunter Challenge - grafika
Podejmij wyzwanie i dołącz do walki z fake newsami, tworząc sieć bez ściemy. Ty też masz wpływ na to, co czytają inni.

Zależy nam na tym, aby w dyskusji o fake newsach i ich wpływie na nasze życie wybrzmiał także głos specjalistów i osób, które doświadczyły tego zjawiska.

Nasi eksperci w ramach spotkań online opowiedzieli m.in. o tym, czym są fake newsy, jak je wychwytywać, jak wpływają na kształtowanie świadomości współczesnych użytkowników internetu. Wśród naszych gości znalazły się także osoby publiczne, które podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w radzeniu sobie z problemem fałszywych treści na temat ich samych.

Przedstawiamy debatę naukową z udziałem: Jana Zygmuntowskiego, Krzysztofa Stępniaka, Klaudii Rosińskiej oraz Jakuba Kusia.

Źródło informacji: PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 15.11.2020, 15:00
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ