Newsletter

Nauka i technologie

GemUni rewolucjonizuje branżę kryptogamingową dzięki zdecentralizowanej platformie do gier NFT w modelu Play-to-Earn

17.01.2022, 08:42aktualizacja: 17.01.2022, 08:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

GemUni
GemUni

SINGAPUR, 17 stycznia 2022 r. /PRNewswire/ -- GemUni, zdecentralizowana platforma do gier NFT w modelu Play-to-Earn, ogłosiła, że jej nadchodzące wejście na giełdę DEX (Initial DEX Offering, IDO) zostanie zrealizowane 19 stycznia br. w oparciu o trzy launchpady - GameFi, Red Kite i KrystalGO. GemUni buduje zdecentralizowaną platformę do gier NFT, aby gracze z całego świata mogli angażować się w fajne i proste casualowe i flagowe gry NFT w modelu zarabiania Play-to-Earn. Użytkownicy mogą cieszyć się grami przy jednoczesnej monetyzacji swojej rozgrywki dzięki nagrodom z platformy oraz transakcjom GENI Pass NFT.

Duża przewaga na starcie

Od ogłoszenia jej powstania, platforma GemUni przeszła przez trzy miesiące wypełnione różnymi działaniami i kamieniami milowymi. Podczas grudniowego Wielkiego Otwarcia INO, na którym pojawili się goście z głównych organizacji gamingowych i blockchainowych, po raz pierwszy zaoferowano NFT GENI Pass na wielu rynkach NFT. NFT GENI Pass od GemUni były bardzo poszukiwane przez miłośników kryptowalut i gier i sprzedano ich tysiące. Tak dobry start zachęcił GemUni do ogłoszenia Miniwyzwania Beta Test & Christmas zachęcającego graczy do uczestnictwa w wielu wyzwaniach i zdobycia tokenu projektu.

Imponujące portfolio partnerów i obiecujący plan na 2022 rok

Na kilka dni przed IDO, GemUni osiągnął kolejny kamień milowy. W ramach prywatnej rundy finansowania GemUni zebrał od inwestorów 2 mln dolarów. W tym momencie projekt obejmuje portfel ponad 30 inwestorów prywatnych i partnerów, w tym znanych inwestorów venture capital, takich jak Kyber Ventures, Shima Capital, ZBS Capital (CryptoDiffer), Kyros Ventures (Coin68), Gain Associates, ZipMex, HG Ventures i innych.

Na początku stycznia GemUni ogłosił swoje obiecujące plany na rok 2022. Obok Platformy Gier Casualowych, na której jeszcze w I kwartale pojawi się ponad 500 gier, projekt ogłosił swoją Platformę Gier Flagowych, na której pojawią się takie tytuły jak The Olympus, Hero Infinities, CyberRace, Moon 2050 i ZodiBoom. Rusza także sklep NFT, który wesprze handel tokenami NFT przez graczy. Dalsze funkcje, takie jak GemUni Launchpad dla IGO i INO, DAO Treasury czy Side Chain zadebiutują w II kwartale.

Przy tak ambitnym planie na rok 2022, GemUni z przyjemnością nawiąże współpracę ze studiami deweloperskimi, Globalnymi Ambasadorami i artystami przy pracy nad swoją najwyższej klasy Zdecentralizowaną Platformą Gamingową NFT.

IDO na GameFi, Red Kite i KrystalGO 19 stycznia 2022 roku

W dniu 19 stycznia br. GemUni wejdzie na giełdę DEX za pośrednictwem trzech launchpadów: GameFi, Red Kite i KrystalGO. Podając cenę publiczną 0,2 USD za token, GemUni sugeruje, że wartość projektu na IDO wynosi 20 mln USD.

GemUni posiada imponujący zespół kierowniczy, do którego należy dyrektor generalna i założycielka Cassie Nguyen - zwyciężczyni Startup World Cup 2019 w Dolinie Krzemowej. Na czele komitetu doradczego stoi Peter Vesterbacka - założyciel firmy Rovio Entertainment (twórcy gier „Angry Birds”).

Dyrektor generalna i założycielka GemUni, Cassie Nguyen mówi, że jej zespół pracuje dzień i noc, aby połączyć gry z nowym modelem Play-to-Earn, tworząc ekosystem dla 3,2 mld graczy i studiów deweloperskich z całego świata.

„Nigdy dotąd nie było tak dużych oczekiwań związanych z tą kombinacją gier i kryptogospodarki” - stwierdziła - „Jesteśmy dumni, że możemy być pierwszą platformą Play-to-Earn oferującą ulubione doświadczenia gamingowe dla każdego. Teraz każdy może spędzać czas, ciesząc się fajnymi i prostymi grami, jednocześnie zarabiając prawdziwe pieniądze”.

GemUni chce stać się zdecentralizowanym odpowiednikiem popularnego sklepu Steam dla gier NFT w modelu Play-to-Earn - jedynym niezbędnym miejscem poszukiwania wyjątkowych doświadczeń z zakresu GameFi. Obserwuj GemUni, aby uzyskiwać aktualne informacje dotyczące wydarzenia IDO z 19 stycznia na GameFi, Red Kite i KrystalGO.

Obserwuj GemUni:

strona internetowa: https://www.gemuni.io

Twitter: https://twitter.com/gemuniofficial

Społeczność Telegram: https://t.me/GemUnicommunity

Discord: https://discord.gg/PnX6qgFvMW

Tiktok: www.tiktok.com/@gemuniofficial

Youtube: https://www.youtube.com/c/GemUniOfficial

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1725377/GemUni_Gaming_Platform.jpg   

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1725378/GemUni_IDO_Announcement.jpg

Źródło: GemUni

KONTAKT:

e-mail: growth@gemuni.io

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.01.2022, 08:42
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii