Newsletter

Nauka i technologie

Giełda kryptowalut BingX optymalizuje doświadczenia inwestorów poprzez aktualizację do wersji 3.0

28.04.2022, 08:23aktualizacja: 28.04.2022, 08:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/BingX
PR Newswire/BingX

SINGAPUR, 27 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Firma BingX zaktualizowała swoją platformę do wersji 3.0, co ma służyć zwiększeniu konkurencyjności i ułatwić użytkowanie przez inwestorów.

Nowe funkcje obejmują integrację rynku kasowego (spot) i rynku kontraktów, dzięki której użytkownicy mogą jednocześnie przeglądać ulubione rynki obu typów. Dostęp do aktualnych warunków rynkowych w dowolnym momencie jest szczególnie przydatny dla profesjonalnych inwestorów.

BingX, jako wiodąca na świecie platforma społecznościowa, dąży do tego, aby jej oferta była jak najbardziej dopasowana i zorientowana na użytkownika.

Firma BingX rozszerzyła również swoją listę kryptowalut w celu uwzględnienia najnowszych i najpopularniejszych coinów, a także pogłębiła wiedzę na temat ekonomii każdego z tokenów. Jednocześnie zoptymalizowano obsługę transakcji, aby ułatwić ich realizację. Dostępna jest także funkcja backtestingu, która umożliwia symulowanie efektów danej strategii transakcyjnej w historycznych warunkach rynkowych i pomagać inwestorom i graczom giełdowym w ocenie ich skuteczności.

Do pozostałych funkcji i aktualizacji platformy należą większy wyświetlacz arkusza zleceń i ogólnie odświeżony interfejs. Wszystkie nowo dodane funkcje i aktualizacje platformy mają na celu sprawienie, by prowadzenie transakcji stało się dla użytkowników przyjemniejsze. Inwestorzy mogą oczekiwać większej wydajności i płynności działania podczas realizowanych transakcji handlowych i interakcji za pośrednictwem BingX.

„Każda aktualizacja ma swój cel. Poprawa ogólnej wydajności platformy jest niezbędna, ponieważ zwiększa naszą konkurencyjność na rynku. Bierzemy pod uwagę prośby i sugestie naszych klientów i wprowadzamy odpowiednie modyfikacje” ‒ powiedział Elvisco Carrington, dyrektor ds. public relations i komunikacji w BingX.

BingX dokłada wszelkich starań, aby rozwijać kolejne interesujące funkcje i tworzyć najlepszą aplikację transakcyjną dla detalicznych inwestorów kryptowalutowych. Platforma umożliwia użytkownikom zakup i handel kryptowalutami na większości giełd, dostarczając pojedynczą platformę, która spełnia wszelkie możliwe potrzeby. Funkcje handlu społecznościowego, takie jak Feed i Copy Trading, dodatkowo zwiększają wartość BingX.

BingX

BingX.com to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego, BingX jest bezpiecznym, niezawodnym i przyjaznym dla użytkownika miejscem, w którym mogą oni handlować swoimi ulubionymi aktywami, takimi jak PLA, TRU, UMA, LOOT, CVC i USDT Coin.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1804680/IMAGE.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1690963/BingX_Logo.jpg

Źródło: BingX

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.04.2022, 08:23
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ