Newsletter

Nauka i technologie

Grudziądz: Nauczyciele z awansem

24.08.2023, 10:00aktualizacja: 24.08.2023, 10:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Grudziądz
Fot. UM Grudziądz
Na przełomie lipca i sierpnia odbyły się egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. Wszystkie 31 osób zakończyło go pomyślnie i 22 sierpnia, odebrało akty mianowania.

Wśród osób, które awansowały, są przedstawiciele różnych przedmiotów oraz typów szkół i przedszkoli. Akty mianowania na wyższy stopień zawodowy wręczyli prezydent Maciej Glamowski oraz wiceprezydent Róża Lewandowska.
 
– Nauczyciele odgrywają bardzo ważną rolę w życiu naszych dzieci. To misja niezwykle trudna i odpowiedzialna – powiedział Maciej Glamowski. – Znamy potrzeby grudziądzkiej oświaty i konsekwentnie w nią inwestujemy na miarę naszych możliwości.
 
Wśród awansowanych osób najwięcej – osiem – to nauczyciele wychowania przedszkolnego. Cztery nauczają języka angielskiego, a trzy osoby prowadzą zajęcia z edukacji wczesnoszkolnej.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 24.08.2023, 10:00
Źródło informacji UM Grudziądz
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii