Newsletter

Nauka i technologie

GWM organizuje POER Fan Festival 2022 dla użytkowników pickupów GWM POER z całego świata

24.08.2022, 09:10aktualizacja: 24.08.2022, 09:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GWM
PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny, 23 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- 18 sierpnia firma GWM zorganizowała POER Fan Festival 2022 w mieście Guilin na południowym zachodzie Chin w ramach obchodów trzeciej rocznicy powstania marki GWM, podczas którego zaprezentowano użytkownikom z całego świata atrakcyjność pickupów GWM we wszystkich scenariuszach ich zastosowaniach.

Do udziału w tym ważnym wydarzeniu, wspólnie z fanami POER-a z całego świata, firma zaprosiła wielu ekspertów, przedstawicieli mediów i użytkowników zainteresowanych tematyką off-roadu, modyfikacji pickupów i sportów outdoorowych. Firma również skrupulatnie przygotowała szereg specjalnych aktywności, takich jak jazdy próbne w terenie, zajęcia ze wspinaczki górskiej czy pokazy modyfikacji samochodów.

Komentarz Haobao Zhanga, dyrektora generalnego GWM PICKUP:

„GWM PICKUP stawia na innowacje w tej kategorii pojazdów i angażowanie użytkowników z całego świata w proces ich tworzenia. W ramach trzeciej rocznicy użytkownicy z całego świata poznają model GWM POER i możliwości, jakie daje ten pickup we wszystkich scenariuszach jego użytkowania”.

Różne scenariusze jazdy próbnej w warunkach off-roadowych pozwalają kierowcom poczuć pełną moc tego pojazdu. Jazda próbna odbyła się na torze Jinlong International Circuit w Guilin i obejmowała szereg wyzwań, takich jak holowanie w terenie, jazda na drodze nieutwardzonej czy jazda pod górkę. Podczas holowania campera przez kierowców testowych GWM POER wykazał się odpowiednim poziomem i stabilnością mocy, pomagając im manewrować pojazdem w trudnych warunkach.

Z kolei przygotowany program zajęć ze wspinaczki skałkowej przyciągnął wielu entuzjastów tego sportu. Producenci GWM POER zaprosili szereg profesjonalny instruktorów, którzy zapoznali uczestników z różnymi środkami bezpieczeństwa i umiejętnościami wspinaczkowymi, udzielając wskazówek dotyczących uprawiania sportów wspinaczkowych. Jest to aktywność wymagająca dużej sprawności i przekraczania swoich granic. Tym samym kierowano się przy tworzeniu pickupa GWM POER, który zapewnia doskonałe osiągi i interesujące wrażenia podczas jazdy w terenie.

Organizatorzy przygotowali też wystawę modyfikacji pickupów, podczas której entuzjaści przeróbek mogli rywalizować i wymieniać się pomysłami. Wydarzenie przyciągnęło wielu właścicieli samochodów i miłośników motoryzacji. Użytkownicy prezentowali fantastyczne modyfikacje pojazdów, wymieniając się pomysłami i produktami, tworząc entuzjastyczną atmosferę wokół tej aktywności.

W trakcie wydarzenia odbyła się oficjalna premiera ery 2.0 marki, podczas której jej przedstawiciele zobowiązali się do stworzenia globalnej marki. Producenci luksusowego pickupu, odznaczającego się dużymi wymiarami i wysokimi parametrami użytkowymi, rozpoczęli również akcję zapraszania użytkowników internetu do składania propozycji międzynarodowej nazwy dla marki.

W celu zapewnienia użytkownikom jeszcze większej różnorodności nowych doświadczeń już 25 sierpnia nastąpi oficjalne otwarcie POER-SPACE – pierwszego na świecie salonu sprzedażowego GWM POWER oferującego wysokiej klasy pickupy.

Warto zaznaczyć, że w ciągu ostatnich trzech lat od premiery rynkowej produkty GWM POER odnotowały duże osiągnięcia na międzynarodowym rynku. Aktualnie marka obecna jest na rynkach 50 państw na świecie, a łącznie sprzedano pod nią ponad 300 tys. sztuk pojazdów.

„GWM POER będzie kontynuować prace nad tworzeniem wysokiej klasy nowoczesnych modeli pojazdów, które zapewnią użytkownikom na całym świecie luksus i wygodę w oparciu o inteligentne rozwiązania” – powiedział Haobao Zhang.

GWM planuje międzynarodową promocję nowych modeli – offroadowej edycji POER oraz Jingangpao (na rynek chiński) – dostosowując je w jeszcze większym stopniu do potrzeb klientów na całym świecie.

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1883543/image_1.jpg

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.08.2022, 09:10
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii