Newsletter

Nauka i technologie

Impact’22: jak zbudować łańcuchy dostaw odporne na kryzys?

16.05.2022, 09:06aktualizacja: 16.05.2022, 09:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
„Bardzo istotne jest, aby układy elektroniczne, które znajdują zastosowanie w aplikacjach o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, nie tylko w wojskowości, ale i w administracji i bankowości, były w znakomitej większości wytwarzana w Polsce” – mówił podczas kongresu Impact’22 Jakub Kaczmarski, zastępca dyrektora departamentu ds. badań i innowacji w Sieci Badawczej Łukasiewicz.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 16.05.2022, 09:06
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ