Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja prasowa online pt. „Jak bezpiecznie wprowadzić przedszkolaka w cyfrowy świat”

06.12.2023, 10:47aktualizacja: 06.12.2023, 10:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 05.12.2023, godz. 10:00

Jak bezpiecznie wprowadzić przedszkolaka w cyfrowy świat. Badania i rekomendacje dotyczące ochrony dzieci przed zagrożeniami związanymi z używaniem mediów cyfrowych. 

Konferencja w ramach kampanii społecznej „Pierwsze kroki w (cyber)Świecie”, stanowiącej element Narodowego Programu Zdrowia. Przywołanie badań na temat użytkowania cybermediów przez dzieci przedszkolne, a także omówienie sposobów unikania związanych z tym niebezpieczeństw. 

Źródło informacji: Fundacja Poza Schematami

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 06.12.2023, 10:47
Źródło informacji Fundacja Poza Schematami
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii