Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja prezentująca raport „Zielony transport. Stan obecny i perspektywy”

30.11.2022, 09:32aktualizacja: 30.11.2022, 09:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 29.11.2022, godz. 14:00

Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego zrzeszająca firmy działające w segmencie produkcji i handlu produktami naftowymi jest aktywnym uczestnikiem zachodzących zmian w transporcie. Organizacja ma świadomość zarówno ich nieuchronności, skali wyzwań, kosztów, korzyści, ale także zagrożeń. Członkowie zrzeszeni w POPiHN podejmują liczne działania, mające na celu rozwój zielonego transportu. Prezentując niniejszy raport, chcą przedstawić zieloną rewolucję z wielu stron, m.in. obecnego rozwoju, dostępnych technologii, stanu transportu, ponoszonych kosztów itp.

Źródło informacji: POPiHN

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.11.2022, 09:32
Źródło informacji POPiHN
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.