Newsletter

Nauka i technologie

Konferencja: „Szczyt Cyfrowy ONZ - globalna dyskusja o świecie cyfrowym już za miesiąc w Polsce

09.11.2021, 14:16aktualizacja: 09.11.2021, 14:22

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 09.11.2021, godz. 09:30

W dniach 6 - 10 grudnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 16. Szczyt Cyfrowy ONZ - IGF 2021 podczas którego zostaną podjęte najważniejsze decyzje związane z transformacją cyfrową. Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, a gospodarzem szczytu po raz  pierwszy jest Polska.

Udział w szczycie jest bezpłatny, a zainteresowane osoby mogą już teraz rejestrować się za pośrednictwem https://www.intgovforum.org/en/content/igf-2021-registration/

Stan przygotowań do Szczytu Cyfrowego ONZ oraz najważniejsze tematy, które będą poruszane przez uczestników międzynarodowego wydarzenia podczas konferencji prasowej przedstawili:

•    Krzysztof Szubert, pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. europejskiej polityki cyfrowej i przewodniczący komitetu programowego Szczytu Cyfrowego ONZ - IGF 2021,
•    Wojciech Pawlak, dyrektor NASK.

Źródło informacji: KPRM

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.11.2021, 14:16
Źródło informacji KPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ