Newsletter

Nauka i technologie

Lider rynku pojazdów elektrycznych GWM prezentuje swoje pojazdy NEV w Tajlandii

02.12.2022, 09:12aktualizacja: 02.12.2022, 09:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GWM
PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny, 1 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Koncern GWM, działając jako „Globalna Inteligentna Spółka Technologiczna”, prezentuje flotę najnowocześniejszych pojazdów elektrycznych na 39. Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych w Tajlandii 2022.

Firma demonstruje eleganckiego ORA Grand Cat, nowego SUV-a HAVAL H6 Hybrid, terenowego TANK500 HEV i wiele innych popularnych w Tajlandii modeli.

Pierwszy pokaz ORA Grand Cat w Tajlandii

ORA Grand Cat, pierwsze czysto elektryczne coupe klasy premium marki ORA, będzie miało swój premierowy pokaz w Tajlandii. Nadwozie modelu wyróżnia się pod względem elegancji i nowoczesności. Auto wyposażone jest w szklany dach, aktywną przesłonę kraty wlotu powietrza, elektryczny tylny spojler i syntetyczny dźwięk silnika, co zapewnia sportowe wrażenia z jazdy.

Dodatkowo ORA Grand Cat posiada inteligentny system nawigacji ORA Autopilot 3.0 pozwalający na jeszcze bardziej inteligentną jazdę. We wnętrzu zastosowano 12,3-calowy multimedialny ekran dotykowy, 10,25-calowy wyświetlacz informacji o jeździe, 11 głośników infinity z niezależnym wzmacniaczem oraz elektryczne fotele kierowcy i pasażera z systemem masażu i chłodzenia, zapewniające najwyższy komfort i wygodę.

Zapraszamy do odkrycia kolejnego poziomu stylistycznego nowego SUV-a HAVAL H6 Hybrid

GWM podkreśla legendarne osiągnięcia modelu HAVAL H6, który przez dziesięć kolejnych miesięcy (styczeń-październik 2022) zajmował pozycję lidera w lokalnym segmencie kompaktowych SUV-ów, wprowadzając udoskonaloną wersję o bogatszym, bardziej stylowym designie, zapewniającą jednocześnie komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Nowy SUV HAVAL H6 Hybrid zachwyca przednim grillem z motywem gwiazdy i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Pojazd zbudowany jest na inteligentnej modułowej platformie GWM L.E.M.O.N, dostosowanej do różnych typów silników. Napędza go silnik turbo o pojemności 1,5 litra połączony z motorem elektrycznym i wielotrybowym elektrycznym systemem hybrydowym DHT.

TANK500 HEV to mobilność i radość z „życia bez ograniczeń”

Wyróżniający się grą elegancji i siły napędu na cztery koła, TANK500 HEV to gwarancja wszechstronności i przyjemności „życia bez ograniczeń”. Model został wyposażony w hybrydową kombinację mocy 2.0T+9HAT (2,0 litra Turbo + 9-biegowa hydrauliczna skrzynia automatyczna).

Samochód jest wspomagany przez najnowszy inteligentny napęd na cztery koła oraz zaawansowane systemy wspomagania jazdy, takie jak TANK Turn, pozwalające na swobodne pokonywanie zakrętów w wąskich miejscach. Blokady mechanizmów różnicowych sterowane elektrycznie z przodu i z tyłu, pozwalające na przeniesienie siły napędowej kół w celu uniknięcia poślizgu kół, oraz różne tryby jazdy w terenie, które są automatycznie dostosowywane do zmiany nawierzchni.

Elliot Zhang, prezes GWM ASEAN, powiedział: „Od naszego oficjalnego debiutu w Tajlandii w lutym ubiegłego roku, GWM jako lider w dziedzinie xEV realizuje założoną strategię różnicowania, aby tworzyć najwyższej jakości produkty i usługi, nowe doświadczenia i najnowocześniejsze technologie dla tajskich konsumentów”.

Obecnie GWM dokonuje przyspieszenia transformacji w zakresie wykorzystania nowej energii i będzie wprowadzać kolejne nowoczesne, ekologiczne modele na kolejne rynki, zapewniając użytkownikom czyste i inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności.

Zdjęcia: https://mma.prnewswire.com/media/1958830/Leading_Electric_Vehicle_Market__GWM_Presents_Various_NEVs_in_Thailand.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.12.2022, 09:12
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.