Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Projekt zakłada podniesienie kompetencji szkolnych doradców zawodowych, wychowawców klas, pedagogów oraz wyposażenie szkoły w nowoczesne narzędzia doradcze, w tym gogle VR, w celu doskonalenia jakości oraz innowacyjności zajęć z zakresu doradztwa zawodowego. Dla uczniów liceum przewidziano zajęcia z doradztwa zawodowego oraz indywidualne konsultacje, gdyż głównym celem projektu jest umożliwienie uczniom dokonania właściwych wyborów dalszej ścieżki edukacyjno-zawodowej oraz poszerzenie ich wiedzy na temat regionalnego rynku pracy, jego potrzeb i wymagań, co umożliwi im efektywniejsze odnalezienie się na rynku pracy.
Wartość całkowita projektu dla województwa kujawsko-pomorskiego to 6,6 mln zł.. Projekt jest finansowany w 85% z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz w 5% ze środków budżetu państwa, pozostałe 10% to wkład własny WUP. Termin realizacji - od 01.01.2026 r. do 30.09.2027 r.
Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na: https://www.powiattorunski.pl/8250,aktualnosci?tresc=91398
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 31.07.2025, 11:10 |
Źródło informacji | Powiat Toruński |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Przełom w polskim gazownictwie: biometan z cukrowni w Strzelinie w sieci gazowej PSG PAP
9 września do sieci dystrybucyjnej gazu ziemnego została przyłączona pierwsza w kraju biometanownia. Zatłoczony do sieci biometan, produkowany z buraczanych wysłodków, ma parametry gazu ziemnego i wpisuje się w założenia gospodarki obiegu zamkniętego. Projekt został zrealizowany we współpracy Polskiej Spółki Gazownictwa i Südzucker Polska.- 12.09.2025, 12:42
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ