Newsletter

Nauka i technologie

Spotkanie prasowe: „Transformacja cyfrowa – rozwiązania Schneider Electric”

18.11.2020, 18:21aktualizacja: 18.11.2020, 18:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

17.11.2020, godz. 13:00

Pandemia przyspiesza cyfryzację wielu segmentów rynku, zwłaszcza służby zdrowia, transportu, budownictwa, czy zarządzania nieruchomościami.

W czasie wyzwań „nowej normalności”, w ramach spotkania prasowego Schneider Electric przedstawi wybrane rozwiązania w zakresie rozwoju, wdrażania i optymalizacji transformacji cyfrowej, m.in. w obszarze inteligentnej dystrybucji energii, zasilania, obsługi budynków.

Spotkanie w formule online odbyło się w 2 sesjach tematycznych:

  •     „Wysoka niezawodność infrastruktury IT w służbie zdrowia” (prowadzący: Cezary Gutowski, Schneider Electric),
  •     „Nowoczesne budynki w nowej rzeczywistości” (prowadzący: Marek Olszewski, Schneider Electric).

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 18.11.2020, 18:21
Źródło informacji Schneider Electric
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ