Newsletter

Nauka i technologie

Webcast "Eksperckie rozmowy PAP: dziki nie korzystają z internetu - rozbudowa sieci to warunek cyfryzacji"

26.04.2022, 13:50aktualizacja: 26.04.2022, 13:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Termin webcastu: 26.04.2022, g. 10:00

Gościem trzeciego i ostatniego odcinka Eksperckich rozmów PAP o cyfryzacji samorządów był Michał Ziółkowski, dyrektor ds. technicznych i członek zarządu Play oraz UPC.
 
Przy obecnym wzroście wykorzystania transmisji danych, dotychczasowa infrastruktura jest niewystarczająca dla jej użytkowników. Aby móc poradzić sobie z tym problemem, potrzebujemy odpowiedniego podejścia ze strony operatorów i samorządowców. Z jakimi przeszkodami mierzą się operatorzy? Dlaczego w niektórych rejonach kraju zasięg jest niewystarczający? Jak temu zaradzić? Na te pytania odpowiadał gość Serwisu Samorządowego PAP.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.04.2022, 13:50
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.