Newsletter

Nauka i technologie

Webcast: "Nowoczesny, cyfrowy samorząd terytorialny to odpowiedzialność władz i mieszkańców"

22.03.2022, 12:13aktualizacja: 22.03.2022, 12:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
Serwis Samorządowy PAP - kadr z filmu
Termin webcastu: 22.03.2022, godz. 10:00

Gośćmi drugiego spotkania z cyklu webcastów nt. cyfryzacji samorządów byli: Dorota Zmarzlak, wójt gminy Izabelin i członek zarządu „Tak! Samorządy dla Polski” oraz Rafał Pawlak, ekspert Instytutu Łączności.

Podczas dyskusji skupiliśmy się na pojęciach cyfrowego samorządu i smart city, z którymi spotykamy się na co dzień. Co właściwie stoi za procesem wprowadzania nowych technologii w tkankę miejską? Z jakimi wyzwaniami mierzą się samorządowcy? Jak radzić sobie z oporem społecznym, towarzyszącym nowym inwestycjom? Miedzy innymi na te pytania odpowiedzieli zaproszeni goście.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.03.2022, 12:13
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.