Newsletter

Nauka i technologie

Webinar pt. "Wykorzystanie AI w procesie zarządzania podatnościami"

19.10.2023, 13:03aktualizacja: 19.10.2023, 13:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 17.10.2023, godz. 11:00

Gościem pierwszego odcinka był Krzysztof Matyszok, dyrektor obszaru zarządzania podatnościami ING Hubs Poland, z którym porozmawialiśmy o procesach służących wsparciu organizacji w unikaniu często groźnych w skutkach cyberataków. Szczególnej uwadze poddane zostało znaczenie AI w obszarze Zarządzania Podatnościami.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 19.10.2023, 13:03
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ