Newsletter

Nauka i technologie

Weź udział w świętowaniu czwartej rocznicy powstania BingX i walcz w czterotygodniowym konkursie o nagrody warte ponad 50000 USDT

13.05.2022, 16:27aktualizacja: 13.05.2022, 16:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire
BingX świętuje czwartą rocznicę swojego istnienia w maju 2022 r. Aby dodatkowo uczcić to wydarzenie, spółka organizuje trwający miesiąc konkurs z nagrodami indywidualnymi i grupowymi o wartości ponad 50000 USDT.

SINGAPUR, 13 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- Założonej w 2018 r. platformie BingX zawsze przyświecał cel ułatwienia dostępu do transakcji walutowych dla każdego. W tym celu zespół rozważał różne możliwości rozwoju globalnej platformy handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która obsługuje setki kryptowalut. W rezultacie klienci mogą korzystać z bezpiecznego, otwartego i ukierunkowanego na użytkownika ekosystemu, który zawiera intuicyjne elementy handlu społecznościowego. Dzisiaj BingX jest czołową platformą handlu społecznościowego na świecie.

Platforma nie zwalnia tempa - obecnie z jej nowoczesnej funkcji kopiowania transakcji giełdowych korzysta ponad 20000 inwestorów w ramach modelu copy trading i łącznie 5000 inwestorów jednosesyjnych. BingX podlega zatwierdzeniom i regulacjom rządowym w każdym miejscu, w którym można uzyskać dostęp do platformy, w tym m.in. w UE, USA, Kanadzie i Oceanii. BingX posiada wymagane pozwolenia na działalność we wszystkich tych regionach, co potwierdza dbałość spółki o zachowanie zgodności regulacyjnej.

Spółka BingX świętuje czwarte urodziny, a jej zespół organizuje czterotygodniowy konkurs dla wszystkich użytkowników platformy. Rejestracja rozpocznie się 14 maja 2022 r. i zakończy się 10 czerwca 2022 r. Sam konkurs rusza 20 maja 2022 r. i potrwa do 17 czerwca 2022 r. Na konkurs składa się ranking najwyższych dochodów i ranking popularności.

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy BingX zostaną uszeregowani według swoich łącznych dochodów tygodniowych. Pięć osób o najlepszych wynikach w rankingu otrzyma tygodniowe nagrody. Ponadto użytkownicy automatycznie zostaną zakwalifikowani do konkursu popularności, w ramach którego każdego dnia mogą oni zbierać polubienia od innych klientów BingX. Każdy z uczestników może przesłać polubienie dla jednego inwestora dziennie.

Konkurs BingX o łącznej puli nagród o wartości 50000 USDT po trzech tygodniach rywalizacji przejdzie do etapu finałowego. W finale weźmie udział 30 najlepszych użytkowników z kolejnych tygodni. Rywalizacja obejmie również 100 najpopularniejszych uczestników.

Trzy grupy 30 najlepszych uczestników będą konkurować o miejsce w dziesiątce użytkowników z najlepszym dochodem, którzy na podstawie pozycji w rankingu zdobędą nagrody o wartości do 117000 USDT.

100 najpopularniejszych użytkowników znajdzie się w zespołowym rankingu popularności. Uczestnicy mogą dołączyć do dowolnej drużyny, aby zwiększyć jej popularność, a im więcej użytkowników, tym popularniejsze staną się ich zespoły. Trzy zespoły o największej popularności podzielą między siebie premie i nagrody o wartości ponad 45000 USDT.

Dyrektor ds. public relations i komunikacji w BingX Elvisco Carrington dodaje:

„Ten turniej będzie dla każdego emocjonującym przeżyciem zapewniającym moc wrażeń. Uważamy, że to świetny sposób na pokazanie naszym użytkownikom, że ich doceniamy. Konkursy wspierają interakcje i zaangażowanie społeczności, a o to właśnie nam chodzi”.

Organizatorzy zapraszają do zapisania sobie wydarzenia w kalendarzu i wzięcia udziału w rywalizacji o zwycięstwo w konkursie z okazji czwartej rocznicy BingX!

BingX

BingX to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu popularnymi kryptowalutami, takimi jak BitcoinDAI, Dinero i Bitcoin Cash. Jest to globalna platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia bezpieczny, niezawodny, skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego, spółka BingX dokonała rejestracji lub uzyskała pozwolenia na świadczenie usług finansowych w krajach i regionach swojej działalności oraz podlega zatwierdzeniom i regulacjom rządów lokalnych.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1690963/BingX_Logo.jpg 

Źródło: BingX

KONTAKT:
Wayne
e-mail: elvisco@bingx.com 
tel. +852-57006190

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.05.2022, 16:27
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ