Newsletter

Nauka i technologie

Wizualizacja kryzysu klimatycznego, uczestnicy projektu

10.04.2024, 11:36aktualizacja: 10.04.2024, 11:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Uczestnicy projektu Visualising Climate Crisis opowiadają o roli twórców wizualnych w edukacji i pokazywaniu problemów klimatycznych. Efektem projektu jest wystawa i „wizualne opowieści” przedstawiające przyrodę wschodniej Europy. Autorzy wystawy wierzą, że za pomocą efektywnego fotoreportażu można zainspirować działania na rzecz zmniejszenia emisji CO2.

Źródło informacji: PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 10.04.2024, 11:36
Źródło informacji Polska Agencja Prasowa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ