Newsletter

Nauka i technologie

Wprowadzenie baterii CHiQ do internetowej sprzedaży detalicznej w sześciu krajach europejskich

25.01.2021, 15:45aktualizacja: 25.01.2021, 15:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Changhong Europe
PR Newswire/Changhong Europe

BERLIN, 25 stycznia 2021 r. /PRNewswire/ -- Wysoce wydajna bateria alkaliczna CHiQ firmy Changhong oficjalnie zadebiutowała na rynkach w sześciu krajach europejskich, tj. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Polsce i Belgii. Od 15 stycznia jest ona dostępna za pośrednictwem globalnych platform handlowych, takich jak AMAZON, ALLGERO, CDISCOUNT, FNAC DARTY i ALIEXPRESS. Jest to niezwykle ważna linia produktów w kontekście strategii ekspansji marki na rynku europejskim. Wprowadzenie baterii do sprzedaży umożliwi jej pełne wejście na europejski internetowy rynek detaliczny.

Bateria alkaliczna o wysokiej wydajności CHiQ została oficjalnie wprowadzona na rynek w 2019 roku. Spełnia ona wymogi dyrektywy UE ROHS (dotyczącej ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych) oraz rozporządzenia REACH („Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals") w zakresie ochrony środowiska. Obok korzyści płynących z wysokiej odporności na rozładowanie i znaczącego stopnia bezpieczeństwa, bateria jest wyposażona w wysokowydajne ogniwa nowej generacji, które były opracowywane przez zespół badawczo-rozwojowy firmy Changhong przez ostatnie 5 lat. W normalnych warunkach przechowywania żywotność baterii sięga nawet 10 lat.

W związku z pandemią COVID-19 obserwowany jest gwałtowny wzrost zapotrzebowania konsumentów na rozrywkę, gry oraz inteligentne produkty, które wpisują się w ideę gospodarki opartej na zasadzie „Zostań w domu". Wprowadzenie na europejski rynek baterii CHiQ spowoduje zróżnicowanie oferty dostępnej dla konsumentów.

Jak dotąd w Europie dostępne były telewizory, lodówki, urządzenia wyświetlające i baterie marki CHiQ. Aby nieustannie wzbogacać swoją linię produktów, firma zamierza w przyszłości wprowadzać inne produkty, w tym przenośne klimatyzatory i roboty sprzątające. Jednocześnie CHiQ będzie w dalszym ciągu rozszerzać działalność na innych rynkach regionalnych w Europie i usprawniać działalność biznesową na platformach handlu elektronicznego, a także dążyć do zbudowania rynku europejskiego jako rynku wzorcowego dla marki CHiQ za granicą oraz dostarczać europejskim konsumentom produkty i usługi coraz wyższej jakości.

Spółka Sichuan Changhong New Energy Technology Co., Ltd została założona w 1999 roku i jest przedsiębiorstwem o zaawansowanej technologii, prowadzącym działalność badawczo-rozwojową, produkcję i sprzedaż podstawowych alkalicznych baterii manganowych, wtórnych baterii litowo-jonowych oraz innych wyrobów. Założeniem firmy jest dostarczanie baterii przyjaznych dla środowiska i promowanie korzystania z czystej energii na całym świecie. Posiada ona przeszło 20 zaawansowanych automatycznych linii do produkcji alkalicznych baterii manganowych, zlokalizowanych w dwóch bazach produkcyjnych, w Mianyang i Jiaxing. Bazując na konkurencyjnych laboratoriach, stabilnej jakości i sprawnej obsłudze, jej produkty cieszą się uznaniem klientów na całym świecie.

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1425266/Changhong_Europe_CHiQ_Batteries.jpg

Źródło: Changhong Europe

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.01.2021, 15:45
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ