Newsletter

Zlecone: Jak nawiązać i utrzymać dobre relacje z mediami - Wolters Kluwer Polska zaprasza radców prawnych na bezpłatne warsztaty

11.05.2011, 15:27aktualizacja: 11.05.2011, 15:27

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wolters Kluwer Polska zaprasza radców prawnych na bezpłatne warsztaty z Dorotą Warakomską - dziennikarką telewizyjną, komentatorką, publicystką międzynarodową i ekonomiczną. Warsztaty odbędą się 17 maja 2011 r., w godz. 10:00-13:00 w Warszawie.

Podczas spotkania skoncentrujemy się na charakterystyce mediów, na tym, czego oczekują dziennikarze, jak dobrać media do współpracy, jakich błędów unikać. Omówimy następujące zagadnienia:

- Jak skutecznie kontaktować się  z mediami?

- Jak przygotować się do wywiadu?

- Jak napisać informację prasową i zainteresować nią dziennikarzy?

- W jakich sytuacjach i w jaki sposób zorganizować konferencję prasową?

- Jak skutecznie przekazywać oświadczenia i komunikaty?

- Jak budować nieformalne kontakty z dziennikarzami?

O prelegentce: Dorota Warakomska jest dziennikarką telewizyjną, komentatorką, publicystką międzynarodową i ekonomiczną, autorką reportaży i programów telewizyjnych, artykułów prasowych o tematyce międzynarodowej, gospodarczej i finansowej, autorką książek, menedżerką, doradcą medialnym.

Więcej informacji i rejestracja: http://lex.pl/akademia. Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

KONTAKT:

Maria Gabriela Jasińska

PR and Communication Manager

Wolters Kluwer Polska

tel.kom. (+48) 604 290 769

e-mail: mjasinska@wolterskluwer.pl

Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i  konferencje (http://www.wolterskluwer.pl).

Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: prawa, firm, podatków, księgowości, usług finansowych, audytu, zarządzania ryzykiem, organów regulacyjnych oraz zdrowia. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (dane z 2010 r.) w wysokości 3,6 mld EUR, prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19 000 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Alphen aan den Rijn w Holandii. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach  i organizacji na stronie http://www.wolterskluwer.com.

Źródło informacji: Wolters Kluwer Polska

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.05.2011, 15:27
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ