Newsletter

EMC INSTYTUT MEDYCZNY SA informacja o planowanym połączeniu emitenta z innym podmiotem - drugie zawiadomienie

18.04.2014, 15:17aktualizacja: 18.04.2014, 15:17

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 49/2014

Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Na podstawie § 5 ust. 1 pkt 13 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U. z 2014 r., poz. 133 t.j., dalej: Rozporządzenie), Zarząd EMC Instytut Medyczny S.A. informuje, że w dniu 27 marca 2014 r. podjął uchwałę o połączeniu Emitenta (spółka przejmująca) z Zespołem Przychodni Formica Sp. z o.o. (spółka przejmowana). Emitent jest obecnie 100% udziałowcem w spółce przejmowanej. O decyzji o połączeniu Emitent informował raportem bieżącym nr 46/2014 w dniu 27.03.2014 r. oraz raportem bieżącym nr 47/2014 w dniu 03.04.2014 r.

W załączeniu do raportu Emitent przekazuje do publicznej wiadomości Drugie zawiadomienie Akcjonariuszy EMC Instytut Medyczny SA o zamiarze połączenia w/w spółek.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi amp/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.04.2014, 15:17
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ