Newsletter

MAGELLAN SA podwyższenie wartości programu emisji obligacji Magellan SA

08.08.2014, 14:18aktualizacja: 08.08.2014, 14:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 111/2014

Zarząd Magellan S.A. informuje, że w dniu 7 sierpnia 2014 roku Spółka powzięła informację o podwyższeniu od dnia 12 sierpnia 2014 roku wartości Programu Emisji Obligacji Magellan S.A. realizowanego przez mBank S.A. z siedzibą w Warszawie. Wartość Programu została podwyższona z kwoty 450 milionów PLN do wartości 550 milionów PLN na podstawie zgody wyrażonej przez Bank z dnia 6 sierpnia 2014 roku.

Podwyższenie wartości Programu zostało zrealizowane zgodnie z warunkami Umowy Programu (raport bieżący nr 17/2013), natomiast zgodę na podwyższenie wartości Programu Emisji Obligacji Spółki wyraziło Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Magellan S.A., które odbyło się w dniu 31 października 2013 roku (uchwała nr 10/2013).

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi amp/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.08.2014, 14:18
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ