Newsletter

MFO SA Otrzymanie dofinansowania w ramach PO IG -płatność końcowa

06.05.2015, 12:23aktualizacja: 06.05.2015, 12:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 7/2015

Zarząd spółki MFO S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 05.05.2015 roku na rachunek bankowy Emitenta wpłynęła ostania transza dofinasowania (płatność końcowa) na realizację dwóch projektów realizowanych w ramach działania 4.3 Kredyt technologiczny osi priorytetowej 4 Inwestycje w innowacyjne przedsięwzięcia Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka , 2007-2013.

Emitent otrzymał PLN 459.610,12 tytułem dotacji na dofinansowanie projektu "Termoizolacyjny kształtownik z blachy ocynkowanej i sposób jego wytwarzania" (łączna wartość otrzymanych środków to PLN 3.431.200).

Emitent otrzymał PLN 514.898,40 tytułem dotacji na dofinansowanie projektu "Dwuścienny kształtownik cienkościenny z powierzchniowym odkształceniem i sposób jego wytwarzania" (łączna wartość otrzymanych środków to PLN 3.768.800).

Całkowita kwota przyznanej dotacji wynosi PLN 7.200.000. Emitent otrzymał całość środków.

Kwota otrzymanej dotacji (premia technologiczna) pomniejsza zobowiązanie Emitenta z tytułu kredytu technologicznego zaciągniętego w Millennium Bank S.A.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.05.2015, 12:23
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ