Newsletter

GLOBE TRADE CENTRE SA Ostateczność decyzji o pozwoleniu na budowę Galerii Północnej w Warszawie

08.06.2015, 14:40aktualizacja: 08.06.2015, 14:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 18/2015

Zarząd Globe Trade Centre S.A. ("GTC") niniejszym informuje, że spółka zależna Centrum Światowida Sp. z o.o. otrzymała w dniu dzisiejszym potwierdzenie Prezydenta Miasta St. Warszawy o ostateczności z dniem 6 czerwca 2015 r. decyzji zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę centrum handlowego Galeria Północna w Warszawie.

Powyższa decyzja pozwoli GTC na rozpoczęcie dewelopmentu i budowy Galerii Północnej.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.06.2015, 14:40
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ