Newsletter

BENEFIT SYSTEMS SA Wypłata dywidendy za rok 2014 przez Benefit Systems S.A.

13.06.2015, 11:54aktualizacja: 13.06.2015, 11:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 29/2015

Zarząd Benefit Systems S.A. ("Spółka") informuje, iż w związku z podjęciem przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 12 czerwca 2015 roku uchwały w sprawie podziału zysku netto Spółki za rok 2014, ustalono następujące zasady wypłaty dywidendy przez Spółkę:

1) Kwota zysku za rok 2014 przeznaczona na wypłatę dywidendy: 22.993.578,00 złotych,

2) Kwota dywidendy przypadająca na jedną akcję: 9,00 złotych,

3) Dzień dywidendy: 24 lipca 2015 roku,

4) Dzień wypłaty dywidendy: 14 sierpnia 2015 roku.

Podstawa prawa § 38 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.06.2015, 11:54
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ