Newsletter

CENTRUM MEDYCZNE ENEL-MED SA Ziszczenie się warunku zawieszającego z umowy nabycia przez spółkę zależną udziałów w spółce prowadzącej placówkę długoterminowej opieki nad osobami starszymi

11.12.2015, 15:28aktualizacja: 11.12.2015, 15:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 24/2015

Zarząd Centrum Medyczne ENEL-MED Spółki Akcyjnej (dalej: Emitent) informuje o powzięciu w dniu 11 grudnia 2015 r. informacji o ziszczeniu się warunku zawieszającego określonego w umowie z dnia 9 grudnia 2015 r. w przedmiocie nabycia przez Enel Invest spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (spółka, w której Emitent posiada 100% udziałów) 65% udziałów w kapitale zakładowym spółki pod firmą JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Ksawerowie.

Warunkiem zawieszającym, który się ziścił, jest otrzymanie przez sprzedających ceny sprzedaży w terminie 2 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży udziałów.

Powyższe oznacza, że prawo własności ww. udziałów w JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny sp. z o.o. przejdzie na Enel Invest sp. z o.o. z początkiem dnia 1 stycznia 2016 r.

O zawarciu ww. umowy Emitent informował w raporcie bieżącym nr 23/2015.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.12.2015, 15:28
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ