Newsletter

ADIUVO INVESTMENTS SA Podpisanie przez spółkę zależną Emitenta umowy dystrybucyjnej z NA Cosmetics Oy z siedzibą w Lahti

29.03.2016, 16:39aktualizacja: 29.03.2016, 16:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 17/2016

Zarząd Adiuvo Investments S.A. ("Spółka", "Emitent") informuje o zawarciu w dniu 28 marca 2016 r. umowy dystrybucyjnej ("Umowa") pomiędzy spółką zależną od Emitenta tj. Cambridge Chocolate Technologies Polska S.A. z siedzibą w Warszawie ("CCTP") a spółką NA Cosmetics Oy ("NA Cosmetics") z siedzibą w Lahti (Finlandia).

Na mocy Umowy CCTP ustanowiła NA Cosmetics Oy wyłącznym dystrybutorem produktu Esthechoc Cambridge Beauty Chocolate ("Produkt") na terytorium Finlandii, przy czym dystrybucja ma charakter niewyłączny w zakresie sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej NA Cosmetics lub sprzedaży poprzez strony internetowe sub-dystrybutorów. Umowa została zawarta na okres 3 lat z możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia przez każdą ze stron na warunkach, które nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Zgodnie z treścią Umowy Produkt ma być sprzedawany w wysokiej jakości punktach sprzedaży detalicznej, w salonach kosmetycznych oraz ośrodkach spa, jak również w drodze sprzedaży internetowej. Produkt będzie dostarczany przez CCTP na rzecz NA Cosmetics po cenach określonych w Umowie.

Na mocy Umowy NA Cosmetics zobowiązuje się na koniec każdego półrocza okresu obowiązywania Umowy dostarczyć CCTP pisemny raport osiąganych wyników sprzedaży.

Szacowana przez Zarząd Spółki wartość Umowy w 3-letnim okresie jej obowiązywania, biorąc pod uwagę minimalne wartości zamówień dla okresu obowiązywania umowy, wynosi ok. 1,4 mln zł. Umowa została zawarta pod prawem Anglii i Walii.

W pozostałym zakresie postanowienia Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.03.2016, 16:39
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ