Pobierz materiał i Publikuj za darmo
To już trzeci wykład doktora Maszczyka w ramach Prasowej Akademii Pieniądza XXI, adresowanego do dziennikarzy przedsięwzięcia edukacyjnego, które PAP realizuje we współpracy z NBP.
Czy mają rację Keynes i Kalecki, twierdząc, że wzrost gospodarczy da się kreować, zwiększając siłę popytu gospodarstw domowych poprzez dodatkową emisję pieniądza? Jak na tym tle wygląda program Rodzina 500 Plus?
Dr Maszczyk odpowiada na te i inne pytania i w ramach "PAP21". Trzeci warsztat w Centrum Prasowym PAP odbędzie się w sobotę 8 kwietnia o godz. 9:30.
Cały czas można zapisywać się na szkolenie, rejestracja pod adresem http://pap21.pl/.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 06.04.2017, 17:10 |
| Źródło informacji | Kurier PAP |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
OTOMOTO na Impact’26: w erze nowego handlu wygrają ci, którzy potrafią mądrze wykorzystać dane, technologię i sztuczną inteligencję PAP
Sprzedaż samochodów przenosi się do sieci - około 80 proc. kontaktów z klientami odbywa się online. Większość dealerów inwestuje w rozwiązania oparte na danych i sztucznej inteligencji, by skuteczniej zarządzać sprzedażą i relacjami z klientami. „Dziś ścieżka zakupowa nowych i używanych samochodów zaczyna się w internecie” - podkreśliła Agnieszka Czajka, Vice President Motors Professionals Europe w Grupie OLX/OTOMOTO, podczas Impact’26 w Poznaniu.- 25.05.2026, 11:34
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Polska sieć Limonka stawia na młodych odpowiadając na konsolidację rynku zdominowanego przez wielkie sieci
- 25.05.2026, 10:37
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: yourwelcome.pl
-
Image
Firma HEUTHES po raz drugi z nagrodą od Związku Banków Polskich
W ramach odbywającego się w dn. 20-21 maja 2026 Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej miała miejsce VI edycja konkursu Spółdzielcza Technologia Roku organizowanego przez Związek Banków Polskich, w którym firma HEUTHES otrzymała nagrodę. Kapituła konkursu uhonorowała HEUTHES w kategorii: „Kompleksowe rozwiązania firm IT dedykowane dla bankowości spółdzielczej”. Jest to już drugie w historii konkursu zwycięstwo HEUTHES.- 25.05.2026, 09:37
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: HEUTHES Sp. z o.o.
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ