Newsletter

INTEGER.PL SA (37/2017) Zawarcie przez Emitenta i Obligatariuszy aneksu zmieniającego Warunki Emisji Obligacji serii INT0517 oraz aneksów do umowy o opłacie.

30.05.2017, 13:11aktualizacja: 30.05.2017, 13:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 37/2017

Zarząd spółki Integer.pl S.A. z siedzibą w Krakowie ("Emitent") informuje, iż dnia 29 maja 2017 roku zawarł

z wszystkimi obligatariuszami obligacji serii INT0517 ("Obligacje") oznaczonych kodem PLINTEG00078 wyemitowanymi przez Emitenta aneks zawierający porozumienie zmieniające Warunki Emisji Obligacji, zgodnie

z którym dokonano przede wszystkim zmiany daty dnia wykupu Obligacji, z dnia 31 maja 2017 roku na dzień 12 czerwca 2017 roku, a także innych zmian z tym związanych.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.05.2017, 13:11
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ