Newsletter

FABRYKA SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH FASING SA (28/2017) Wybór audytora do przeprowadzenia badania sprawozdań finansowych Spółki za 2018 rok.

05.09.2017, 13:45aktualizacja: 05.09.2017, 13:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 28/2017

Zarząd Fabryk Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. informuje, iż w dniu 5 września 2017 roku, Rada Nadzorcza Spółki, zgodnie z kompetencjami wynikającymi ze Statutu Spółki oraz z obowiązującymi przepisami i normami zawodowymi postanowiła rozszerzyć zakres badania sprawozdań finansowych Spółki poprzez powierzenie firmie audytorskiej INTERFIN Sp. z o.o. przeprowadzenie badania sprawozdań finansowych Spółki również za rok 2018, składających się z następujących części:

 przegląd sprawozdania finansowego Spółki za I półrocze 2018 roku,

 przegląd skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej FASING S.A. za I półrocze 2018 roku,

 badanie sprawozdania finansowego Spółki za rok obrotowy 2018,

 badanie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej FASING S.A. za rok obrotowy 2018.

Firma audytorska INTERFIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ulicy Radzikowskiego 27/03 wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod nr 529, zgodnie z Uchwałą nr 114/57/95 Krajowej Rady Izby Biegłych Rewidentów została wybrana do badania sprawozdań finansowych Spółki za 2017 rok przez Radę Nadzorczą Grupy Kapitałowej FASING S.A., o czym informowaliśmy raportem bieżącym nr 19/2017 z dnia 12 czerwca 2017 roku.

Umowy z audytorem zostaną zawarte na okres niezbędny do wykonania czynności przeglądu i badania sprawozdań finansowych.

Firma audytorska INTERFIN dokonała przeglądu sprawozdań finansowych Emitenta za I półrocze 2017 roku.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.09.2017, 13:45
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ