Newsletter

KCI SA (69/2017) Zmiana warunków emisji obligacji serii N

18.12.2017, 19:40aktualizacja: 18.12.2017, 19:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 69/2017

Zarząd KCI S.A. _"Emitent"_ w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 81/2016 z dnia 16 grudnia 2016 roku informuje, że w dniu 16 grudnia 2017 roku, podjął Uchwałę nr 2 w sprawie zmiany warunków emisji obligacji serii N w wyniku, której to uchwały, za zgodą Obligatariuszy, termin wykupu Obligacji przypadający na dzień 16 grudnia 2017 roku został wydłużony i zapada obecnie w dniu 25 stycznia 2018 roku. Pozostałe kluczowe warunki emisji nie uległy zmianie i prezentują się zgodnie z informacją przekazaną w powołanym na wstępie raporcie bieżącym nr 81/2016.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.12.2017, 19:40
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ