Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Obecnie trwa wojewódzki finał konkursu, którego szczegóły dostępne są na stronie internetowej Głosu Wielkopolskiego w artykule „MISTRZOWIE AGRO Wojewódzki finał rozpoczęty! Głosuj na sołtysów, rolników i koła gospodyń”
„Mistrzowie Agro” to największy w Polsce plebiscyt wiejski i rolniczy. Organizatorami akcji są ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro” oraz dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie. W ramach tego konkursu, co roku przyznawane są prestiżowe nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Przypomnijmy, że w roku 2017 w tym plebiscycie I miejsce w kategorii „Gospodyni Roku” powiatu poznańskiego i III miejsce w tej samej kategorii w finale wojewódzkim zdobyła Dorota Domagała, ówczesna Sołtys Sołectwa Rogalinek, a Koło Gospodyń Wiejskich z Rogalinka trafiło na pierwszą lokatę w tej kategorii na etapie powiatowym. Z kolei w roku 2019, „Gospodynią Roku w Powiecie została ponownie Dorota Domagała, a w kategorii Gospodarstwo agroturystyczne zwyciężyła „Agroturystyka Zaścianek” z Pecnej, która zajęła także II miejsce w naszym województwie. Te sukcesy, a także tegoroczny sukces w plebiscycie „Mistrzowie Agro 2020” Sołtysa Sołectwa Czapury, to dobra promocja Gminy Mosina w naszym regionie.
Panu Sołtysowi Waldemarowi Waligórskiemu gratulujemy najlepszego, konkursowego wyniku w powiecie poznańskim i życzymy powodzenia w kolejnym etapie plebiscytu!
J. Nowaczyk
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 06.11.2020, 09:32 |
Źródło informacji | Mosina |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Kampania #HistorieZPasją - opowieści, które mają twarze i emocje
Kampania Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej #HistorieZPasją objęła swoim zasięgiem 2,66 miliona odbiorców. Jej bohaterami nie są tylko projekty, ale przede wszystkim ludzie, którzy skorzystali z Funduszy Norweskich i EOG - ich pomysły, emocje i pasje.- 23.07.2025, 13:43
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
-
Image
Takich urodzin Harry Potter nie miał w Polsce jeszcze nigdy. Uświetnią je głosy Hermiony Granger i Draco Malfoya, zlot fanów i ogólnopolski quiz wiedzy
Fani Harry’ego Pottera, szykujcie różdżki i peleryny. Już od 31 lipca do 2 sierpnia 2025 roku w Alvernia Planet, gdzie od kwietnia znajduje się największa podróżująca po świecie wystawa o Harrym Potterze, odbędzie się świętowanie urodzin najpopularniejszego czarodzieja wszech czasów. Fani szykują bogaty program dla dorosłych czarodziejów zawierający m.in. warsztaty i wyjątkowe prelekcje z aktorami dubbingowymi, a dla dzieci przewidziana jest moc angażujących atrakcji oraz gra terenowa. Program wydarzenia cały czas się rozrasta, ale oto niektóre z niezwykłych punktów magicznej imprezy.- 17.07.2025, 11:31
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Alvernia Planet
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ