Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Szef rządu stwierdził na konferencji prasowej, że ze skutkami gospodarczymi epidemii Covid-19 będziemy walczyli przez długi czas po jej zakończeniu.
"Musimy walczyć o każde miejsce pracy. Dlatego tę walkę z kryzysem, walkę z Covid-19 toczymy wspólnie. Toczy ją rząd, samorządy, przedsiębiorstwa i obywatele. Wsparliśmy już firmy w ratowaniu miejsc pracy, a dzisiaj przedstawiamy rządowy program inwestycji lokalnych" - mówił Morawiecki. "W ramach tego funduszu inwestycji lokalnych w kilka miesięcy zaangażowaliśmy i jeszcze w najbliższym czasie będziemy angażować łącznie ponad 12 mld zł" - dodał.
Podkreślił, że cały program, 12 mld zł bezzwrotnego wsparcia, zostanie przeznaczony m.in. na realizację projektów infrastrukturalnych, edukacyjnych, cyfryzację.(PAP)
autorka: Aleksandra Rebelińska
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 08.12.2020, 13:39 |
Źródło informacji | PAP |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Okrągły Stół CRO na EKF 2025: banki mają coraz większy problem z modelowaniem ryzyka PAP
Zmiany geopolityczne i makroekonomiczne, napięcia handlowe, niepewność wokół polityki monetarnej to wyzwania, z którymi musi się dziś mierzyć sektor bankowy. O tym, jak radzić sobie z coraz większymi trudnościami w modelowaniu ryzyka, dyskutowali uczestnicy „Okrągłego Stołu CRO” na Europejskim Kongresie Finansowym w Sopocie.- 06.06.2025, 15:24
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ